Nabídka práce v Německu/Rakousku

Hledáme 2 ELEKTRIKÁŘE do Německa - okolí Mnichova - elektroinstalace průmyslových budov. Nutná znalost němčiny alespoň A2 - domluvit se. Plat 12 Eur/hodinu + 30 Eur diety na den + ubytování zdarma. Nástup ihned.

Hledáme 9 pracovníků (muži i ženy) na jednoduchou obsluhu CNC a řezacích strojů (vkládání materiálu do stroje, odnímání hotových produktů a jejich kontrola) - práce na směny po-pá. NUTNÁ ZNALOST NĚMČINY, alespoň A2. Plat: 10,00 Eur/hodinu + 20 Eur příplatek/den + ubytování zdarma.

Hledáme MAG/WIG svařeče (svařování plechů) - Feucht u Norimberka. Nástupní plat 11 - 12 Eur na hodinu, automatické navyšování platu každé dva měsíce až na 14 - 15 Eur na hodinu + 30 Euro diety na den + ubytování zdarma.

Pro německou firmu se sídlem ve Feuchtu poblíž Norimberku hledáme pracovníka na pozici "Drátování rozvaděčů". Plat 11 - 12 Eur/hodinu + 30 Euro diety na den+ 50 Euro příspěvek na benzín na týden + ubytování zdarma, po dvou měsících pravidelné automatické navýšení hodinové sazby až do 15 Eur/hodinu. Pracovní náplň: zapojování rozvaděčí dle technické...

Hledáme MAG/WIG svařeče (svařování plechů) - Feucht u Norimberka. Plat 12 Euro/hodinu + 30 Euro diety na den + ubytování, automatické navyšování platu co dva měsíce až na 15 Euro/hodinu.

Pro německou firmu se sídlem ve Feuchtu poblíž Norimberku hledáme pracovníka na pozici "Svařeč plastů". Plat 11 - 12 Eur/hodinu + 25 Euro příspěvek na den + ubytování zdarma, po dvou měsících pravidelné automatické navýšení hodinové sazby až do 15 Eur/hodinu. Pracovní náplň: Svařování plastů - konstrukce kontejneru, svařování horkým plynem,...

Pro německou firmu se sídlem ve Feuchtu poblíž Norimberku hledáme pracovníka na pozici "Obraběč plechů". Plat 11 - 12 Eur/hodinu + 25 Euro příspěvek na den + ubytování zdarma, po dvou měsících pravidelné automatické navýšení hodinové sazby až do 15 Eur/hodinu. Pracovní náplň: opracování plechu - ohýbání, stříhání, tvarování, skládání). Práce jen na...

Hledáme WIG svařeče (nerezová ocel, platné zkoušky, potrubí a konstrukce) do města Weiden in der Oberfalz (30 km od Rozvadova). Plat 12 Euro/hodinu + 30 Euro diety na den + ubytování. Pracovní doba po-pá 7-16 hod. Nástup 1.2. 2018.

Pro německou firmu se sídlem v Pretzfeldu hledáme 2 pracovníky na úklid. Plat 10,50 Euro/hodinu + ubytování zdarma. Pracovní náplň: čištění strojů a podlahy výrobní haly, podlaha je čištěna čistícím strojem, na kterém zaměstnanec sedí a řídí ho. Pouze denní směna.

Hledáme topenáře, montéra sanitárních zařízení, okolí Erlangenu. Netto plat 1900 - 2000 Eur/ měsíc. Pracovní náplň: instalace sanitárních zařízení a topení, opravy a údržbářské práce.

Pro německou firmu se sídlem v Pretzfeldu hledáme pracovníky na pozice "Obsluha CNC strojů". Plat 9,23 - 10 Euro/hodinu + 20 Euro příspěvek na den + ubytování zdarma. Pracovní náplň: obsluha 3-4 strojů (soustruh, frézka) - vkládání dílů do strojů, jejich odebírání a vizuální kontrola kvality.

Hledáme vyučeného elektrikáře - okolí Regensburgu a Mnichova. Netto plat 1800 Eur/ měsíc + ubytování. Pracovní nápň: údržba výrobního zařízení (řízení, regulace, senzorika)

Pro německou firmu, která vyrábí obráběné a frézované díly pro automobilový průmysl, sídlo v okolí Erlangenu hledáme pracovníka na CNC strojích s praxí. Plat 10,50 Euro/hodinu + 40 Euro příspěvek na den. Pracovní náplň: nastavení CNC strojů, sledování výrobního procesu, demontáž dílů a kontrola kvality.

Pro našeho klienta - německou firmu - hledáme vyučeného elektrikáře - Mnichov. Netto plat 2000 Eur/ měsíc. Pracovní nápň: opravy a údržba, instalace nových zařízení.

Pro našeho klienta hledáme průmyslového mechanika do Erlangenu. Netto plat 1600 - 1700 Eur/ měsíc. Náplň práce: šroubování jednotlivých zařízení do sestav, konstrukce zařízení, orientace v technické dokumentaci, práce na směny.

Pro našeho klienta hledáme montéra potrubí do Erlangenu. Netto plat 1600 - 1700 Eur/ měsíc. Náplň práce: šroubování jednotlivých komponent do sestav, při konenčné montáži přizpůsobování potrubí, orientace v technické dokumentaci, práce na směny.

Pro našeho klienta hledláme pracovníky do skladu - Norimberk, Erlangen. Brutto plat 1500 - 1700 Eur/ měsíc. Pracovní náplň: Vybírání zboží, nakládání a vykládání, přeprava a balení.

Pro našeho klienta hledáme svářeče MIG/MAG - do Erlangenu. Netto plat 1700 - 1800 Eur/ měsíc. Pracovní náplň: svařování součástí podle specifikace, čtení výkresů.

Pro naše klienty - německé firmy - hledáme vyučené instalatéry - Norimberk, Erlangen, Mnichov. Netto plat 1900 - 2000 Eur/ měsíc. Pracovní náplň: instalace sanitárních zařízení a topení, opravy a údržbářské práce.

Pro našeho klienta - německou firmu - hledáme vyučeného elektrikáře - Norimberk. Netto plat 2000 Eur/ měsíc. Pracovní nápň: opravy a údržba, instalace nových zařízení.

Hledáme pečovatelku do pečovatelského domu pro seniory v Německu (Würzburg). Plat 1800 Eur. Práce na směny. Náplň práce: asistence seniorům při jejich aktivitách během dne, pomoc při jídle a péči o tělo, koupání...

Hledáme 3 pečovatelky do domova seniorů v Německu (Würzburg/Bad Mergentheim). Plat 1700 - 1900 Eur. Práce na směny. Náplň práce: asistence seniorům při jejich aktivitách během dne, pomoc při jídle a péči o tělo, koupání...