Číšníci/servírky - Hotel u Bodamského jezera v Německu

06.05.2022

Hledáme ČÍŠNÍKY (muže i ženy)  pro luxusní 5hvězdičkový hotel u Bodamského jezera - město Lindau v jižním Německu na hranici s Rakouskem. Nutná znalost němčiny B2 (certifikát není potřeba). Plat 2200 - 2700 Eur brutto (40 hodinový pracovní týden, 5x 8 hodin + 2 dny volno) + spropitné (vzhledem k obrovské luxusní zahradní terase s 220 místy je spropitné velmi zajímavé). Jedná se o sezonní práci na německou pracovní smlouvu do konce října, nástup co nejdříve. Při oboustranné spokojenosti možno smlouvu prodloužit i mimo sezonu. 

Ideální spojení práce a odpočinku v krásném prostředí, na výlety budete mít dostatek času. Přihlaste se i s kolegou nebo kolegyní nebo jako pár, hledáme více číšníků.

Jedná se o 5hvězdičkový hotel, který se nachází přímo na přístavní promenádě v Lindau u Bodamského jezera. Hotel byl založen už před 160 lety. V hotelu se nachází 101 prostorných a individuálně navržených pokojů a apartmánů. V rámci hotelu je wellness s vnitřním i venkovním bazénem a fitnesscentrum.

Požadujeme:

  • delší praxi v oboru, ideálně už praxe z Německa nebo Rakouska
  • znalost němčiny B2 - musíte umět komunikovat s hotelovými hosty - SE SLABŠÍ NĚMČINOU NELZE!


Nabízíme:

  • Brutto plat 2200 - 2700 Eur + spropitné (vzhledem k lokalitě a luxusnosti prostředí bývá velmi zajímavé)
  • Ubytování v jednolůžkovém pokoji (241 Eur/měsíc), nebo dvoulůžkovém pokoji (144 Eur/měsíc)
  • 40 hodinový pracovní týden (5x 8 hodin + 2 dny volno)
  • Německé pracovní smlouva na sezonu do konce října

NÁSTUP CO NEJDŘÍVE

Máte-li o danou pozici zájem, zašlete prosím Váš životopis s fotku v němčině - viz formulář níže, budeme Vás telefonicky kontaktovat (v češtině). Nebo nám zavolejte +420 602170756